-

Zadziorny-Mietek

Komentarze użytkownika

@Piotr Gliński, czyli czekając na Hollywood (23 marca 2018 10:31)

Nie, naprawdę nie ma żadnej zamierzonej ani przypadkowej prowokacji. Przyszedłem pogadać, szczerze i z dobrej woli, w sprawie ewidentnie i bezdyskusyjnie szkodliwych działań tow. Ministra Glińskiego. Po "kłótni" u Szanownego Onyxa tydzień temu mialem bowiem dość bezsensownego ględzenia i międlenia narzekań. Postanowiłem przyjść do kogoś, kto mógłby coś realnie zadziałać.

Tu na SN i u Szanownego Coryllusa nigdy z nikogo perfidnie nie zrobiłem głupka, co najwyżej ostro odpowiadałem. Dlatego wszystkich, którzy mogli jakoś poczuć się dotknięci ubiegłotygodniową "prowokacją" przeprosiłem.

Zadziorny-Mietek
25 marca 2018 01:37

@Piotr Gliński, czyli czekając na Hollywood (23 marca 2018 10:31)

Twój komentarz niestety zawiera tak niesamowite nagromadzenie jaskrawo sprzecznych z rzeczywistością absurdów - m.in. "wylewającą się nienawiść", że jego ocenę pozostawiam Szanownym Czytelnikom.

Zadziorny-Mietek
25 marca 2018 01:22

@Piotr Gliński, czyli czekając na Hollywood (23 marca 2018 10:31)

Tak. Przychodzę w czapce uszance, jak każdy ruski agent. Gazem, gazem potraktuj. ;))

Niedawno tu pisałem, żebyś nie udawał cynika, bo nim w żadnym razie nie jesteś więc słabo Ci ta rola wychodzi. Nieuzasadnione niczym insynuacje i obelgi są już tradycją Twego bloga, więc z premedytacją ją łamię. Mściwy nie jestem.

Ty już wiesz jak Dobra Zmiana się skończy. Gigantyczną klęską i kompromitacją. Wiesz, że wszystko zaczyna się sypać i nic procesu rozkładu nie zatrzyma. Jesteś w partii tak wiele lat, tak wiele widziałeś, tak dużo wiesz, że jesteś zszokowany, może nawet przerażony, tym co się w Dobrej Zmianie przy korycie wyrabia (też mam o tym jakieś informacje). Zareagowałeś wściekłością na mój postulat, bo nic się od 2010 roku w zakresie oddolnych inicjatyw na lepsze ...

Zadziorny-Mietek
25 marca 2018 01:12

@Piotr Gliński, czyli czekając na Hollywood (23 marca 2018 10:31)

Rety, przecież to jest pochwała, wyraz uznania dla Twej wiary w PiS i wytrwałości. Naprawdę godnych dużego szacunku. Wydawało mi się, że przynależność do Zakonu PC (najlepszych z najlepszych) nobilituje - ten termin przytoczyłem z ogólnie dostępnych źródeł i w tym znaczeniu w jakim przeważnie w nich występuje, bez żadnego pejoratywnego podtekstu. Towarzysz Naczelnik Prezes jest często używanym przeze mnie terminem dla podkreślenia wielkiego politycznego znaczenia aktualnego Naczelnika Państwa. Również bez tzw. hejtu, a z pewną sympatią odnośnie zalet tego człowieka, m.in. poczucia humoru czasami okazywanego publicznie. Mimo, że Twej Ukochanej Partii nie popieram. Czy  na normalną rozmowę na tematy polityczne stać Cię tylko z tzw. Żarliwymi ...

Zadziorny-Mietek
24 marca 2018 00:00

@Piotr Gliński, czyli czekając na Hollywood (23 marca 2018 10:31)

No i sam widzisz. Nie umiesz już z ludźmi normalnie rozmawiać? Piszę anonimowo, Ty pod nazwiskiem, więc grzecznie i z należnym w takiej sytuacji szacunkiem najzwyczajniej pytam. Szczerze, nie ma tu z mej strony ani krzty podstępu. Chyba mogę się mylić, bo w żadnej partii nigdy nie byłem i oczywiście nie wiem jakie w tej Twojej są układy - Zakon PC wziąłem z ogólnie dostępnych informacji i skojarzyłem z Twoją wieloletnią przynależnością, o której sam pisałeś i z której jesteś tak dumny.

Odnosząc się w taki sposób do ludzi chcesz zmienić Polskę na lepsze? Przekonać ich do tego w co tak święcie wierzysz? Przecież dajesz w ten sposób pokaz arogancji i buty. Towarzysz Naczelnik Prezes publicznie tak nie robi, no - przynajmniej bardzo się ...

Zadziorny-Mietek
23 marca 2018 22:37

@Piotr Gliński, czyli czekając na Hollywood (23 marca 2018 10:31)

Jesteś wiele lat w Prawie i Sprawiedliwości, masz bezcenny certyfikat przynależności do wewnętrznego kręgu Zakonu PC. Jesteś wśród najbardziej zaufanych i pewnych ludzi Towarzysza Naczelnika Prezesa, starannie przez niego wybranych najlepszych spośród najlepszych. Wytrwasz do końca i nie zawiedziesz.

Co stoi na przeszkodzie, abyś swoimi kanałami w partii (z pominięciem drogi słuzbowej) dotarł do jej najwyższego kierownictwa z trapiącymi Cię praktycznie bez przerwy wątpliwościami odnośnie działań Ministra Glińskiego?

Na swoim blogu napisałeś tysiące zdań o tym jak mocno wierzysz w misję Twej Ukochanej Partii oraz osobiście w Towarzysza Naczelnika Prezesa - że żadna siła ludzka Twej wiary nie wzruszy. Zrób więc coś wreszcie. Przynajmniej spr ...

Zadziorny-Mietek
23 marca 2018 19:14

@"Moje podatki" czy "Podatki Rz-plitej"? (21 marca 2018 21:48)

Jako urzędnik państwowy żyjesz na cudzy koszt - jesteś pasożytem. Jest to możliwe tylko dlatego, że zatrudnia Cię organizacja, której istotą oraz sensem istnienia i działania są przemoc i represja. Jeśli natomiast państwo ma być, po to by naród mógł realizować swój główny cel, którym ogólnie jest rozwój, wtedy ludzie powinni się zgodzić na żywienie z własnej kieszeni pewnej minimalnej ilości pożytecznych pasożytów na usługach państwa. Niestety, problem tkwi w tym, że każde państwo mając olbrzymią przewagę siły nad tzw. społeczeństwem zawsze wykazuje skłonność do degeneracji - przekształcania się w organizację rozbójniczą, skrywającą fakt wymuszania coraz wyższych haraczy pod różną postacią za tz ...

Zadziorny-Mietek
21 marca 2018 23:56

@O tym, jak Żydzi chcą w Polsce wprowadzić stan wyjątkowy (20 marca 2018 10:07)

A mógłbyś wprost podać co na tym portalu wolno pisać o władzy Twojej Ukochanej Partii i Towarzyszu Naczelniku Prezesie, a czego nie? Nakreślić jakieś konkretne granice krytyki konstruktywnej? Nie bój się, publikując swój tekst ujawniłeś się w roli cenzora - pasuje Ci ona i niech tak zostanie, byle ludzie wiedzieli jak daleko mogą się posunąć. Może pomyśl o jakimś systemie kolaudacji tekstów z udziałem Twoich Szanownych Dworzan?

Zadziorny-Mietek
21 marca 2018 00:37

@Wierność małżeńska i fawele (20 marca 2018 15:45)

Dałeś nieodpowiedni przykład, gdyż w haśle o elektryfikacji nie chodziło o to, aby każdy mieszkaniec tzw. Kraju Rad mógł sobie zaświecić żarówkę - polepszyć warunki bytu. Prąd miał być doprowadzany przede wszystkim po to, by na na placu na środku każdej najmniejszej osady można było na słupie zawiesić głośnik nadający propagandę.

Zadziorny-Mietek
20 marca 2018 19:52

@Wierność małżeńska i fawele (20 marca 2018 15:45)

Jest szansa, że w ciężkiej sytuacji nie zamienią się w zwierzęta wtedy, gdy mają już wpojone zasady moralne, wierzą w nie.

Zadziorny-Mietek
20 marca 2018 19:09

@Wierność małżeńska i fawele (20 marca 2018 15:45)

"Zanim zacznie się głodnych ludzi nawracać, trzeba im dać jeść". To opinia (nie dosłownie, ale sens zachowany) pewnego księdza-misjonarza, którego znałem.

Zadziorny-Mietek
20 marca 2018 19:05

@Po co prezydentowi i premierowi bojkot Mundialu w Rosji? (19 marca 2018 19:37)

Przepraszam, że nie na temat, lecz poniższe bardzo dobrze nadaje się do cyklu pt. "Za Dobrej Zmiany Polska wstaje z kolan":

Cyt.: "Z uwagi na fakt, że dotychczas obowiązujące przepisy nie przewidują możliwości wyekwipowania personelu międzynarodowego w broń znajdującą się na wyposażeniu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, przedmiotowa nowelizacja ustawy z dnia 23 września 1999 r. o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium ma na celu uregulowanie tej kwestii.

W związku z powyższym, nowododany art. 13a przewiduje możliwość wyposażenia żołnierzy wojsk obcych w broń i amunicję, stanowiące uzbrojenie Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek właściwych organów woj ...

Zadziorny-Mietek
19 marca 2018 22:34

@Kino Polska, tyle nam wystarczy... (17 marca 2018 12:34)

Oczywiście, Szanownego Parasolnikova jako "Adwersarza" także przepraszam. 

Zadziorny-Mietek
19 marca 2018 17:57

@Kino Polska, tyle nam wystarczy... (17 marca 2018 12:34)

Tak! Właśnie o to mi chodziło i dzięki wielkie, że tak celnie to ująłeś. Przepraszam jednocześnie Szanownych "Adwersarzy" w osobach Pana Gwincinskiego i Szanownego Redpilla. Z drugiej strony patrząc, Szanowne Jestnadzieja i Ainolatak oraz Szanowny Tadman od razu wyczuli w czym rzecz. ;))

Zadziorny-Mietek
19 marca 2018 17:43


@Kino Polska, tyle nam wystarczy... (17 marca 2018 12:34)

Oczywiście komentarz z 00:42 jest w odpowiedzi do Pana.

Zadziorny-Mietek
18 marca 2018 00:44

@Kino Polska, tyle nam wystarczy... (17 marca 2018 12:34)

Tak, tak. Pan by przecież zrobił dobry film ujmujący ważny temat, z prawdziwym reżyserem i aktorami, za 500, no może 750 PLN. Komórką ze szwagrem chyba. Rozumiem wątpliwości i pewne zarzuty natury artystycznej odnośnie obrazu "Smoleńsk", ale szczerze mówiąc, za nic nie jestem w stanie pojąć u ludzi kultury i sztuki, takich jak Pan - stojących po dobrej stronie, tego hejtu na wszelkie działania naszej, przecież, władzy. Stara się ona jak może w krótkim czasie nadrobić skutki wieloletnich zaniedbań, by nie powiedzieć że celowej kreciej roboty w upadlaniu Polski i Polaków za ich własne pieniądze. Od czegoś trzeba w końcu zacząć, a wiadomo, że końcowy efekt zależy od wielkości zainwestowanych środków i nie od razu Krakó ...

Zadziorny-Mietek
18 marca 2018 00:42
 Poprzednia  Strona 2 na 17.    Następna